Search form

Јован 7:13

13Ама никој не зборуваше за Него отворено, поради стравот од Јудејците.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index