Search form

Јован 7:14

(Зачало 26)

14Веднаш, пак, на Преполовението на празникот, влезе Исус во храмот и поучуваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index