Search form

Јован 7:15

15И се чудеа Јудејците, велејќи: – Како ги познава Овој книгите, кога не учел?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index