Search form

Јован 7:16

16Тогаш им одговори Исус и рече: – Учењето Мое не е Мое, туку на Оној Којшто Ме испрати;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index