Search form

Јован 7:17

17и ако некој сака да ја исполнува волјата Негова, ќе разбере дали ова учење е од Бога, или Јас Самиот од Себе зборувам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index