Search form

Јован 7:18

18Којшто говори сам од себе, тој ја бара својата слава; а кој ја бара славата на Оној што Го испратил, Он е вистина и во Него нема неправда.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index