Search form

Јован 7:19

19Зар Мојсеј не ви даде Закон? Ама никој од вас не го исполнува Законот. Зошто сакате да Ме убиете?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index