Search form

Јован 7:20

20Народот одговори и рече: – Бесот ли Те фатил? Кој сака да Те убие?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index