Search form

Јован 7:22

22Мојсеј ви даде обрезание – макар што тоа не е од Мојсеја, а од татковците – и вие во сабота обрезувате човек.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index