Search form

Јован 7:25

25Тогаш некои од Ерусалим рекоа: – Не е ли Овој, Кого што Го бараат за да Го убијат?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index