Search form

Јован 7:26

26Ете, јавно говори и ништо не Му велат; да не се увериле и началниците, дека е Он навистина Христос?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index