Search form

Јован 7:27

27Но, Овој Го знаеме од каде е, а кога ќе дојде Христос, никој не ќе знае од каде е.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index