Search form

Јован 7:3

3Тогаш браќата Негови Му рекоа: – Излези одовде и отиди во Јудеја, та и учениците Твои да ги видат делата што ги вршиш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index