Search form

Јован 7:30

30Тогаш сакаа да Го фатат; ама никој не кладе рака на Него, бидејќи уште не беше дошол часот Негов.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index