Search form

Јован 7:31

31И мнозина од народот поверуваа во Него и велеа: кога ќе дојде Христос, зар ќе направи поголеми чуда отколку што направи Овој?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index