Search form

Јован 7:32

32Чуја фарисеите дека народот така зборува за Него, па фарисеите и првосвештениците испратија слуги да Го фатат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index