Search form

Јован 7:33

33Тогаш Исус им рече: – Уште малку време сум со вас, а потоа ќе отидам при Оној, Кој што Ме испрати.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index