Search form

Јован 7:34

34Ќе Ме барате и нема да Ме најдете; и каде што сум Јас, вие не можете да дојдете.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index