Search form

Јован 7:35

35А Јудејците си рекоа помеѓу себе: каде ќе оди Овој, па да не можеме да Го најдеме? Да не сака да оди при расејаните меѓу Елините, та и Елините да ги поучува?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index