Search form

Јован 7:36

36Што значат овие зборови: ќе Ме барате и не ќе Ме најдете; и каде што сум Јас, вие не можете да дојдете?!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index