Search form

Јован 7:38

38Кој верува во Мене, од неговата утроба, како што е речено во Писмото, ќе потечат реки од жива вода.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index