Search form

Јован 7:4

4Оти никој не прави нешто тајно, кога и самиот сака да се прочуе. Ако Ти ги вршиш овие работи, тогаш покажи се пред светот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index