Search form

Јован 7:40

40А мнозина од народот, кога ги чуја овие зборови, рекоа: – Навистина, Овој е пророк!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index