Search form

Јован 7:41

41Други велеа: – Овој е Христос! А некои рекоа: – Зар од Галилеја ќе дојде Христос?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index