Search form

Јован 7:42

42Не е ли речено во Писмото, дека Христос ќе дојде од семето Давидово и од гратчето Витлеем, од каде што беше Давид?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index