Search form

Јован 7:45

45Дојдоа, пак, слугите кај првосвештениците и фарисеите и овие им рекоа: – Зошто не Го доведовте?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index