Search form

Јован 7:50

50Никодим, пак, кој беше отишол при Него ноќе, а беше еден од нив, им рече:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index