Search form

Јован 7:51

51– Осудува ли нашиот Закон човек, додека најнапред не го сослушаат и не узнаат што прави?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index