Search form

Јован 7:52

52А тие му одговорија и рекоа: – Да не си и ти од Галилеја? Испитај и види дека пророк од Галилеја не се јавил.

Изостави на Духовден и премини на зачало 29

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index