Search form

Јован 7:6

6А на тоа Исус им одговори: – Моето време уште не дошло, а за вас времето секогаш е погодно.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index