Search form

Јован 7:8

8Вие отидете на овој празник; Јас нема да излезам на празникот, оти времето Мое уште не се исполнило.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index