Search form

Јован 8:10

10А кога се исправи и не виде никого, освен жената, Исус ѝ рече: – Жено, каде се оние што те обвинуваа? Никој ли не те осуди?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index