Search form

Јован 8:13

13Тогаш Му рекоа фарисеите: – Ти сведочиш Сам за Себе; Твоето сведоштво не е вистинско.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index