Search form

Јован 8:16

16И ако судам Јас, Мојот суд е вистински, зашто не сум Сам, туку Јас и Отецот, Којшто Ме испрати.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index