Search form

Јован 8:17

17А во Законот ваш е напишано, дека сведоштвото на двајца луѓе е вистинско.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index