Search form

Јован 8:18

18Јас сум што сведочам за Себе, и Отецот, Којшто Ме испрати, сведочи за Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index