Search form

Јован 8:2

2А утредента, повторно дојде во храмот и сиот народ доаѓаше при Него. А Он седна и ги поучуваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index