Search form

Јован 8:20

20Овие зборови ги кажа Исус кај ризницата, кога поучуваше во храмот; и никој не Го фати, зашто уште не беше дошол часот Негов.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index