Search form

Јован 8:22

22Тогаш Јудејците рекоа: – Да не сака да се самоубие и затоа вели: Јас каде што одам, вие не можете да дојдете?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index