Search form

Јован 8:25

25Тогаш Му рекоа: – Кој си Ти? Исус им одговори: – Почетокот, како и што ви зборувам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index