Search form

Јован 8:26

26Многу имам за вас да зборувам и да судам; но Оној Којшто Ме испрати е вистински и она што сум го чул од Него, тоа и го кажувам на светот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index