Search form

Јован 8:29

29Оној што Ме испрати е со Мене; Отецот не Ме остави Сам, оти секогаш го извршувам она што Му е угодно.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index