Search form

Јован 8:3

(Зачало 28)

3Тогаш книжниците и фарисеите доведоа при Него една жена, фатена во прељубодејство, па откако ја поставија насреде,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index