Search form

Јован 8:30

30Кога Он го зборуваше ова, мнозина поверуваа во Него.

Крај на петокот и на саботата по Воздвижение

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index