Search form

Јован 8:33

33Му одговорија и рекоа: – Ние сме семе Авраамово и никогаш никому не сме робувале; а како Ти велиш: ќе бидете слободни?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index