Search form

Јован 8:34

34Исус им одговори: – Вистина, вистина ви велам: секој што прави грев, роб е на гревот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index