Search form

Јован 8:38

38Јас го кажувам она што сум го видел кај Мојот Отец; а вие го правите она што сте го виделе кај вашиот татко.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index