Search form

Јован 8:39

39Му одговорија и рекоа: – Наш татко е Авраам. Исус им рече: – Ако бевте чеда Авраамови, вие ќе ги извршувавте делата Авраамови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index