Search form

Јован 8:40

40А сега сакате да Ме убиете, Мене Човекот, Кој ви ја кажав вистината, што ја чув од Бога. Авраам така не правеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index