Search form

Јован 8:41

41Вие ги вршите делата на вашиот татко. А тие Му рекоа: – Ние не сме родени од блудство; еден Отец имаме – Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index